Competitie

april 2018

vrijdag 6 april 2018
zaterdag 7 april 2018
zondag 8 april 2018
dinsdag 10 april 2018
vrijdag 13 april 2018
zaterdag 14 april 2018
zondag 15 april 2018
dinsdag 17 april 2018
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 1-DE SLUIPERS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 4Stand
19:00DE SLUIPERS 3-BLEISWIJK 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 10Stand
19:00BLEISWIJK 5-WADDINXVEEN 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 4Stand
19:00BLEISWIJK 6-BE FAIR 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 5Stand
19:00BE FAIR 5-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 7Stand
19:00BLEISWIJK 7-KRALINGEN 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00BE QUICK-GOUDA 1-BLEISWIJK 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00BLEISWIJK 2-AD ASTRA 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
19:00BLEISWIJK 1-HET WESTRAK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DE SLUIPERS 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 2Stand
19:30GOUDERAK 1-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 1-BARENDRECHT 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 2-KRALINGEN 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 3-BERKENRODE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 5Stand
12:00BLEISWIJK 2-NIEUWERKERK 5Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 4-TRIOMF 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:00BLEISWIJK 1-CAPELLE 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 2Stand
12:30SCHIEBROEK 5-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:30TOC 2-BLEISWIJK 1
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 5Stand
13:30RLTC 2-BLEISWIJK 2
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 2Stand
13:30HIATEN 2-BLEISWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 1Stand
11:00TRIOMF 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 1Stand
12:00BLEISWIJK 3-BERKENRODE 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 17+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
13:30PLASWIJCK '62 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 50+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
13:30CAPELLE 1-BLEISWIJK 1Roodzand Kunstgras
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 3Stand
09:00PIJNACKER 1-BLEISWIJK 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-DE DELFTSE HOUT 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 7e klasse - Afdeling 2Stand
10:00BLEISWIJK 1-NOOTDORP 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Meisjes 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00BLEISWIJK 1-VLEUTEN DE MEERN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren Zondag - 7e klasse - Afdeling 7Stand
10:30ZOETERWOUDE 3-BLEISWIJK 1Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 9Stand
10:30BE QUICK-GOUDA 2-BLEISWIJK 1Gravel
dinsdag 24 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00TOP PAPENDRECHT 1-BLEISWIJK 1Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00PHARO 1-BLEISWIJK 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 45+ Dinsdag Ochtend - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00CAPELLE 1-BLEISWIJK 3Roodzand Kunstgras